Sosyal Medyanın GücüArtık Sizin Elinizde!

Tamamen Otomatik Sistem ile Siparişleriniz 7 Gün 24 Saat Hızlı ve Sorunsuz Bir Şekilde Tamamlanmaktadır.

Kaliteli Hizmet
Güvenli Ödeme
Mutlu Müşteriler

Hızlı Sipariş

Hızlı sipariş sistemi ile ihtiyacınız olan pakete hızlıca erişin.

Çok Satanlar

Müşterilerimizin en çok tercih ettiği paketler

Paketlerimiz

Sosyal Medya Paketlerimizi Göz Atın.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Tiktok beğenileri için herkese uygun paketler mevcuttur. Paketler şu sekildedir;
250 Tiktok beğeni 20 TL
500 Tiktok beğeni 35 TL
1000 Tiktok beğeni 50 TL
4000 Tiktok beğeni 200 TL
5000 beğeni 250 TL
10.000 beğeni 450 TL'dir.

Tiktok ucuz beğeni satın alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kolaylıkla fenomenliğe adım atabilirsiniz. Sitemizde her müşterimize özel paketlerimiz bulunmaktadır. Bunlar arasından size en uygun fiyatta ve işlevde olanını seçtikten sonra ödeme işlemini yaparak beğenilerinizi alabilirsiniz. Kısa süre içinde hesabınıza beğeniler yüklenir. Böylece ucuza beğenilere sahip olursunuz.

Tiktok beğeni aldıktan sonra hiçbir şekilde azalma yaşamamaktasınız. Takipçi Bayi bunu taahhüt etmektedir.

Beğeni satın alırken kesinlikle hiçbir müşterimizden şifre talep etmiyoruz. Böylece müşterilerimiz tam güven için de bizi tercih edebilir. Bazı kullanıcılar, hesap çalınması gibi durumlardan çekindikleri için şifre vermek istemezler. Takipçi Bayi hizmetlerinde asla şifrenizi istemez.

Seçtiginiz pakete göre size beğeni sağlanmaktadır. Türk, yabancı, bot ya da gerçek kisiler içeren Tiktok beğeni paketleri mevcuttur. Dolayısıyla bu sizin hangi paketi seçtiğinize baglıdır. Cebinize ve isteğinize uygun paketleri Takipçi Bayi'den tercih edebilirsiniz.

Tiktok beğeni paketinize göre bunun zamanı değişebilir fakat 12 saat içinde yüklenmeye başlar hepsi birden yüklenmediğinden dolayı beğeni yüklenmesi 24 saat içinde tamamlanmış olur. Yavaş yavaş tanımlandığından dolayı herhangi bir spam sorunu yaşanmaz.

Eğer tek seferde birden fazla beğeni paketi aliyorsanız, size özel hediyelerimiz tabi ki oluyor. Her 10.000 beğeni için 1000 de bizden hediye oluyor. Bazi dönemlerde paketlerimizde indirim ve farklı kampanyalarımız da oluyor. Bunun için bizi takipte kalın.

Videolarınızı beğenen kişiler aldığınız pakette de belirtildiği gibi bot değil, gerçek kişilerden oluşur. Aldığınız pakete göre beğeniler Türk, yabancı, bot ya da gerçek kişiler olabiliyor. Bu tamamen sizin seçimize bağlı.

Resim Bulunamadı !

Güvenli Ödeme

128 bit SSL koruma ile güvenli bir şekilde ister kredi kartınız ile ister havale ile siparişinizi verin.

Resim Bulunamadı !

Ödeme Seçenekleri

Ödeme seçeneklerinde kredi kartı , banka kartı , eft gibi bir çok seçenek bulunmaktadır.

Resim Bulunamadı !

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin her türlü sorunlarıyla birebir olarak ilgilenip tüm sıkıntılarını çözmelerinde yardımcı oluyoruz.

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram, dünyada en çok kullanıcısı olan sosyal medya platformlarından biridir. Kullanıcılar bu alanı doğru kullanabildikleri takdirde birçok fırsat yakalanabilir. Her şeyden önce yüz milyonlarca kullanıcısı olan bir alanda her zaman yeni keşifler yapmak mümkündür. Yeni insanlarla tanışmak, yeni kültürleri görmek, bilgiler edinmek çok keyiflidir. Öte yandan söylenecek sözleri daha çok kişiye duyurmak, popülarite kazanmak ve hatta para kazanmak da mümkündür.

Instagram ortamındaki kurumsal hesapların potansiyel müşterilere ulaşarak tanıtımını ve satışını yaptıkları ürünleri daha çok satmaları mümkündür. Böylece daha çok kazanç elde edilebilir. Ancak tüm bunlardan önce takipçi sayısını artırmak gerekir. Takipçiler arttıkça daha çok kişiye ulaşılabilecektir.

Takipçi kazanmak için bireysel çabalar gösterilebilirse de profesyonel yardım alınarak daha hızlı yol alınabilir.

Yok!

Güvenilir Takipçi Satın Alma

Güvenilir takipçi almak isteyenler için en uygun adreslerden biri olan Takipçi Beğen firması kaliteli ürün ve hizmetleri ile müşterilerin memnuniyetini kazanmış bir isimdir. Birçok platformda sosyal medya hizmeti veren firmanın Instagram takipçi paketleri gerçek ve aktif Instagram kullanıcılarından sağlanır.

Yüklenen takipçiler gerçek olunca beğeni ve video izlenme gibi etkileşimler de doğal bir süreç içinde gelir. Bu etkileşimlerin artması Instagram keşfet sekmesine çıkma şansı doğar ve yakalanan ivme ile takipçi hızlı şekilde büyür.

Ayrıca firmanın alışveriş sistemi son derece güvenlidir. 128 bit SSL korumayla yapılan alışverişler sırasında kötü niyetli kişilerin kişisel bilgileri çalma ihtimali yoktur. Takipçi yüklenecek hesapların şifresinin istenmemesi de bir güvenlik önlemidir. Şifre alışverişi olmadığı için şifrenin çalınması da imkansızdır.

Türk Takipçi Satın Alma

Firmanın hazırlamış olduğu Instagram takipçi servisleri müşterilerin isteğine göre sadece Türk ve aktif hesaplardan sağlanabilir. Yurt içindeki kullanıcılara ulaşma hedefinde olan müşteriler için bu servisler tavsiye edilebilir. Çünkü yerli hesaplardan gelen etkileşimler bu hesapların takipçilerine ulaşmayı kolaylaştıracaktır. Muhtemelen zaman içinde gelecek olan takipçiler de Türk hesaplardan olacaktır.

Ülke içinde tanınır olmak ve popüler olmak isteyenler ya da ülke içinde ürün satışı yapmak isteyenler Türk takipçi satın almalıdır.

İsteğe göre sadece yabancı takipçilerden oluşan ya da karışık takipçi paketler de tercih edilebilir.

Yok!
Yok!

En Uygun Fiyata Takipçi Satın Al

Firmanın sosyal medya paketlerinin en olumlu yönlerinden biri de fiyat kalite performansının çok iyi olmasıdır. Müşteri memnuniyetinin en üst hedef olarak görülmesi nedeniyle fiyatlar ekonomik düzeyde tutulur.

Uygun fiyatlarla satışı yapılan kaliteli servisler için kolay ve güvenli ödeme seçenekleri sunulur. Kredi kartı, banka kartı ve EFT gibi ödeme yöntemlerinden herhangi biri kullanılabilir. Ödeme sırasında ortaya çıkabilecek riskler için gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır.

Satış öncesinde ve satış sonrasında firma yetkililerinden gerekli yardımlar alınabilir. Her zaman müşterilerin sorunlarını çözmek için bekleyen bir yetkiliye ulaşılabilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Lorem Ipsum pasajlarının birçok çeşitlemesi vardır. Ancak bunların büyük bir çoğunluğu mizah katılarak veya rastgele sözcükler eklenerek değiştirilmişlerdir.

Kaliteli Hizmet

Bu nedenle, üretilen Lorem Ipsum metinleri yinelemelerden, mizahtan ve karakteristik olmayan sözcüklerden uzaktır...

Hızlı Teslimat

Bu nedenle, üretilen Lorem Ipsum metinleri yinelemelerden, mizahtan ve karakteristik olmayan sözcüklerden uzaktır...

Güvenli Ödeme

Bu nedenle, üretilen Lorem Ipsum metinleri yinelemelerden, mizahtan ve karakteristik olmayan sözcüklerden uzaktır...

Sınırsız Destek

Bu nedenle, üretilen Lorem Ipsum metinleri yinelemelerden, mizahtan ve karakteristik olmayan sözcüklerden uzaktır...

Taze İçerikler

Blog bölümümüzde yayınlanan son içeriklere göz atabilirsiniz