instagram canlı yayın hilesi

instagram canlı yayın hilesi

İnstagram son güncelleme ile yeni özelliğini duyurdu. Artık instagram da canlı yayın yapabileceksiniz ! Bu güncelleme ile kullanıcıların daha fazla aktif olmasını amaçlamaktadır. Canlı yayına siz başladığınızda tüm takipçilerinize instagram canlı yayın başladığına dair bildirim gidiyor ve yayınınızı kaçırmadan kullancıların izlenmesi hedefleniyor.

İnstagram canlı yayın izlenmesini nasıl arttırabilirsiniz ? İnstagram takipçi hilesi uygulamımızın içerisinde barındırdığımız instagram canlı yayın izlenme hilesi ile yayınızı istediğiniz adetlerde kişilere ulaştırabilirsiniz. Canlı yayınızı izleyecek kullancıların hepsi gerçek ve aktif kişilerdir. Unutmayın eğer hesabınızı instagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesi gibi uygulamar ile kastıysanız canlı yayınızı izleyecek çok az sayıda kişi olması sizin için kötü bir izlenim oluşturacaktır. Buna çok dikkat etmelisiniz.

2018-11-22 20:46:29

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Yeni Trend İnstagram Takipçi Hilesi

Yeni Trend İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram’ da Son Trendleri Takip Edin! İnstagram 2012 yılında kurulmuş olan sosyal medya platformu olup, gün geçtikçe kendini yenilemeye ve güncellemeye devam etmektedir. Bu durum ise

instagram takipçi ücretsiz

instagram takipçi ücretsiz

Dünyaca ünlü olan ve milyarlara ulaşan kullanıcısı ile artık bir bağımlılık haline gelen popüler sosyal medya ağım instagramın en büyük sorunları arasında takipçi sayısı bulunmaktadır.

instagram giriş

instagram giriş

İnstagram sosyal medya siteleri arasında yer alan en önemli sitelerden birisi haline gelmiş olup, 2010 yılında kurulmuş ve özellikle Facebook’un satın alması ile birlikte hızla büyümüştür.