Instagram’da Takipçi Sayımı Nasıl Arttırırım?

Hesabınız için nasıl İnstagram Gerçek Türk Takipçi satın alırsınız?

Sosyal medya hesapları arasında en ilgi çekici platformlardan biri son zamanlarda gelen yenilikler, kullanıcılara kazandırması ve kullanıcı sayısının gün geçtikçe artması sebebiyle Instagram olduğu gerçeği kabul edilmektedir. Bu noktada fenomen olma gerçeği de gün yüzüne çıkmaktadır. Fenomen olmak için tabii ki yapılacak en doğru adım takipçi satın almak olacaktır. Eğer bot hesaplar hesaplarınızda takipçi olarak yer alırsa bu durum bir noktadan sonra sizi ele verecektir. Ancak Instagram takipçi noktasında Instagram gerçek Türk takipçi seçerseniz fenomen olmaya çok daha hızlı, kolay ve doğru şekilde ulaşmanız mümkündür. İşte Instagram gerçek takipçi detayları...

INSTAGRAM GERÇEK TÜRK TAKİPÇİ NEDİR?

Instagram hesabınızda sizi takip eden kullanıcılar arasında aktif, gerçek ve Türk hesaba sahip olanlardır. Bu takipçiler sizinle etkileşim halinde olabilmektedir. Bu tür takipçiler paylaşımlarınızı beğenmekle kalmayıp, yorum da yapmaktadır.

INSTAGRAM TAKİPÇİ NEDEN ALMALISINIZ?

Instagram gerçek Türk takipçi almanızın en önemli sebebi, hesabınıza gelecek hem beğeni hem de yorumlar hareketlilik sağlayacak, sizi diğer hesaplardan ayrırarak öne çıkaracaktır. Bu da Instagram gerçek takipçi sayısı arttırılarak, bot takipçilerin kamule edilmesiyle sağlanmaktadır. 

 

Her gün hepimizin kullandığı, dönemin en büyük sosyal platformlarından instagram’da nasıl takipçi arttırılır? Bugün sizlere bunu detaylı şekilde anlatacağız. Takipçinizin artmasıyla birlikte gönderilerinize gelen beğeni ve yorum sayınızda haliyle artacak. Üstüne üstlük bunu instagram hileleri veya instagram bot kullanmadan yapacağız. Bu tarz yazılım ve programlara hiç gerek kalmayacağını göreceksiniz. Makalemizi okumayı bitirdiğinizde organik takipçilerinizin keyfine bakacaksınız.

Hesabınızı diğer platformlarda paylaşın.

Facebook, Twitter vb. hesaplarınız varsa instagram hesabınıza oralarda paylaşın. Instagram’a yüklediğiniz fotoğraf ve videoları bu platformlarda da paylaşmaya özen gösterin. Özellikle internet siteniz var ise kesinlikle sosyal medya profillerinizi koymayı unutmayın. Bu sayede diğer platformlarda bulunan arkadaşlarınızla iletişime geçip, daha fazla takipçiye sahip olabilirsiniz.

Kısa ve öz hashtagler kullanın.

Yanlış hashtag kullanımı instagram’da yapılan yaygın bir hata. Cümle kurar gibi atılan veyahut uzadıkça uzayan hashtagler kullanmak tamamen elverişsiz. Bunlardan ziyade daha kısa ve anlamlı hashtagler kullanmaya çalışın. Hashtagleri kullanmadan önce arama kısmına girip, kaç kişi etiketi kullanmış bakmayı da unutmayın. Çünkü popüler hashtag kullanmakta bir o kadar önemli.

Kaliteli içerik paylaşın.

İçeriğinizi paylaşırken görüntü kalitesine dikkat edin. Ayrıca instagram’da bulunmayan fakat insanların görmek isteyeceği, dikkat çekecek fotoğraflar paylaşın. Sürekli aynı tarz paylaşım yapmaktan kaçının ve paylaşımları birbirine yakın bir sürede yapmayın. Paylaşımlarınızda uygun hashtagler kullanın. Bu sayede insanlar sizin içeriklerinizi görmek için takipçiniz olacaktır.

Bolca beğenin ve yorum yapın.

En önemli yollardan biri de başkalarının fotoğraflarını beğenmek ve yorum yapmak. Özellikle ünlülerin hesaplarındaki fotoğrafları beğenip, yorum yapmalısınız. Bu sayede ünlüyü takip eden hayranlar sizi de takip etmeye başlayacaktır. Hatta işi büyütüp popüler hesapların paylaştığı gönderilerin altına “GT” (geri takip) yazabilirsiniz. Bu sayede instagram takipçi, instagram beğeni, instagram yorum vb. gibi alanlarda bot veya hile kullanmadan hızlıca popülerleşip, yükselebilirsiniz.

İletişim kurup, sosyalleşin.

Kabul edelim, bu yol biraz yavaş fakat sizi takip eden biri daha sonra geri takipten çıkmayacaktır, buna emin olun. Öncelikle ortak yönlerinizin olduğu insanlar bulmalısınız. Bunun için hashtagleri kullanabilirsiniz, sizin için bulunmaz nimet olacaktır. Aradığınız arkadaşı bulduktan sonra DM (Direk Mesaj) sistemiyle merhaba deyin ve karşılıklı konuşmaya başlayın. Hatta arkadaşınızla instagram’da konuşurken DM’den fotoğraf veya video bile gönderebilirsiniz. Bu sırada ortak yönlerinizden konuşun, hem yeni bir arkadaş edinmiş hem de takipçi kazanmış olursunuz. Takipçi kasmanın ve sosyalleşmenin en iyi yolu budur.

Size tanınan özellikleri kullanın.

Instagram hesabınızı diğer sosyal platformlara bağlayabilirsiniz, bu sayede diğer platformlarda ekli olan arkadaşlarınıza bildirim gidecek. Ayrıca arkadaşlarınız instagram’ın “tanıyabileceğiniz kişiler” kısmında da görülmeye başlayacak, buradan takipleşebilirsiniz. Instagram’ın size tanıdığı biyografi kısmını da boş bırakmayın. Bayan takipçilerin çoğu bu kısma bakıyorlar. İnsanlar ortak yönleri olan insanları takip etmek isterler. Mesleğinizi, hobilerinizi bu kısma yazabilirsiniz.

Uzun lafın kısası bu maddeler haricinde daha kullanabileceğiniz bir sürü yöntem var. Tabi ki, en etkili yöntemler bunlar. Maddeleri gerçekleştirdiğinizde takipçi sayınızın artmaması imkânsız diyebiliriz. Sizlerde instagram’da kullandığınız taktikleri yorum yaparak belirtebilirsiniz.