İnstagram Takipçi Sayısı Arttırmak

İnstagram Takipçi Sayısı Arttırmak

İnstagram Takipçi Sayısı Nedir?

İnstagram ile özdeşmiş bir kelime olarak bilinmesi gerekir. Takipçi demek instagram hesabınızdaki hareketlerin önünü açan, başkaları tarafından paylaşımlarınızın görünmesini sağlayan bireysel kişiler açısından bakıldığı zaman çok bir şey ifade etmese de özellikle instagram üzerinden ticari faaliyetle sürdüren kişiler için çok önemli bir konudur. Örneğin instagram üzerinden bir butik mağazası açan kişilerin ürünlerini satması için instagram takipçi arttırma konusunda bir takım çalışmaların içerisinde olması gerekir. Doğal yöntemlerle takipçi sayısının artması pek umulduğu gibi sizlere olumlu sonuçlar vermez. Örneğin; butik mağazasını açtıktan sonra kendinize yakın olan çevrenizdeki insanları arkadaşınızı, eşinizi, dostunuzu ya da ailenizden insanları mağazanızı takip etmeleri konusunda onlardan ricada bulundunuz. Ancak bu şekilde en fazla 1000 kişi olduğunu var sayalım. Bu sizin ürün satışınız için yetersiz bir rakam olacağından dolayı siz takipçi arttırma hilesi ya da takipçi satın alma konularında biraz araştırma içerisine girmeniz gerekecektir.

Satışlarınız İçin Minimum Kaç Takipçiye İhtiyacınız Olacaktır?

Bu konu aslında birkaç kategoride değerlendirilmelidir. Butik konusu genellikle bayanlara has bir durumdur. Örneğin sizin doğal yöntemlerle takipçileriniz var sayalım. 1000 kişi olduğunu da notlarımızın arasına ekleyerek bu kişilerin arasında 700 erkek geri kalan 300 bayan olduğu zaman sizin butik ürünlerinizi aslında 1000 kişiye değil de 300 kişiye gösterdiğiniz söylenebilir. Bu durumda sizin ihtiyacınız olan takipçi kitlesinin %90 oranında bayan ağırlıklı olması gerekir. %10’luk kısım işime yaramaz demeyin! Bazı erkeklerin hediye olarak kız arkadaşlarına, eşlerine ya da ailesinden herhangi birisine butik eşyalarından hediye almak isteyebilme ihtimalini her daim göz önünde bulundurmalısınız.

Büyük Hedefler İçin Takipçi Satın Alın!

İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapmak için ‘’ instagram takipçi satın al ‘’ demeniz yeterli olacaktır. İnstagram takipçi kasma için sizlere profesyonel bir şekilde bu işin ehli olan kişiler tarafından %100 gerçek takipçi satma işlemleri yaptığını bilmenizi isteriz. Kesinlikle bu kişiler isteğinize göre de şekillenebilmektedir. Mesela siz en uygun fiyatlarla takipçi alacağınız sitedeki canlı destek kısmından müşteri temsilcisi ile yazışacağınız zaman ‘’ bana 2000 kişi bayan takipçi satın ‘’ demeniz durumunda ilgili kişi tarafından sizde sadece instagram hesabınızın ismini alarak ( şifre istemezler ) ücreti gönderdikten sonra sadece birkaç dakika sonra gerçek takipçileri göndermeye başlayacaktır. Bu tercihi tamamen siz yapabilmektesiniz. Ya da siz erkek ürünleri satışı yapan bir sayfa için takipçi satın almak istiyorsanız eğer ‘’ bana 1000 erkek takipçi satar mısınız ‘’ demeniz yeterli olacaktır. Aslındainstagram takipçi hilesi biraz da sizin bütçenizle olabilecek bir durumdur. Hileli bir yöntem olarak bilinse de sizin sayfanızı beğenecek olan kişiler bazı durumlarda kişiyi ilgilendirmeyen bir sayfa olarak görürlerse takipten çıkabiliyorlar. Ancak satıcı kişi siz 1000 kişi istediğinizde çıkma ihtimallerini de göz önünde bulundurarak size ortalama 1500 takipçi gönderecektir. Buna göre en az 500 kişisi çıksa sizin istediğiniz yine olacaktır.

2018-06-29 22:28:25

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram canli yayın hilesi

instagram canli yayın hilesi

Dünyada hızlıca gelişen sosyal hayat kültürü hayatımıza akıllı telefonların girmesiyle bambaşka bir boyut kazanmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonların bizlere sunduğu

ücretli instagram beğeni hizmeti

ücretli instagram beğeni hizmeti

ücretli instagram Beğeni hizmeti Hepimizin bildiği ve kullandığı insatgram uygulamasında beğeni ve takipçi sayısı gün geçtikçe daha da önem kazanmakta. Artık insanların popülerlikleri

instabayim takipçi hilesi

instabayim takipçi hilesi

instagram günümüzün en popüler sosyal medya ağları sıralamasının başında gelmektedir. İnstagram 2010 yılında kurulmuş ve 7 yıl içerisinde sosyal medya ağları içerisinde zirveye gelmiştir.